صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / آغاز اردوهای انتخابی تیم های منتخب رده های پایه استان

آغاز اردوهای انتخابی تیم های منتخب رده های پایه استان

به منظور انتخاب و آمادگی تیم های رده های پایه استان و حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی کشور، اردوهای انتخابی تیم های رده های پایه استان آغاز خواهد شد.
بر همین اساس روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ خرداد شهرهای آبادان، اهواز و چمران به ترتیب میزبان اردوهای تیم های نونهالان، نوجوانان و جوانان خواهند بود.
اردوی تیم منتخب نونهالان دختر استان پنجشنبه ۲۷ خرداد از ساعت ۹ صبح به میزبانی با همکاری باشگاه پالایش نفت آبادان در سالن شماره یک مجموعه ورزشی ۱۷ شهریور در آبادان با حضور ۳۳ بازیکن دعوت شده زیر نظر کادر فنی خانم ها مهناز محمدی، اکرم کوراوند و آناهیتا خسروی به ترتیب به عنوان مربی، کمک مربی و سرپرست انجام خواهد شد.
اردوی آمادگی تیم نوجوانان دختر استان نیز به میزبانی هبأت بسکتبال استان در سالن ۲۲ بهمن اهواز با حضور ۲۳ بازیکن زیر نظر کادر فنی خانم ها فاطمه بم، الهه عصاره و اشرف فرهمند به ترتیب به عنوان مربی، کمک مربی و سرپرست برگزار خواهد شد.
و تیم منتخب جوانان نیز با همکاری شهرداری شهر چمران از روز جمعه ۲۸ خرداد از ساعت ۹ صبح پذیرای ۱۶ بازیکن دعوت شده زیر نظر کادر فنی خانم ها آزاده محسنی، آزاده سیاحی و فاطمه نیک راه به ترتیب به عنوان مربی،کمک مربی و سرپرست خواهد بود.

درباره admin

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.