صفحه نخست / اخبار / ” بکارگیری مربی خارجی در تیم های رده های پایه بسکتبال استان”

” بکارگیری مربی خارجی در تیم های رده های پایه بسکتبال استان”

شهرام پرنیاک رئیس هیات بسکتبال استان با بیان این مطلب اعلام کردند روز چهارشنبه ۲۳خرداد جلسه ای با حضور مدیرکل و معاون توسعه ورزش در اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید که تصمیمات مهم و تاربخی را برای بسکتبال استان در پی داشت.
مهمترین موضوع جلسه با توجه به جایگاه بسکتبال استان در کشور بالاخص موفقیت های تیم های رده های پایه در مسابقات قهرمانی کشور و لزوم برنامه ریزی جهت تداوم این موفقیت ها در مسابقات امسال مقرر شد که هیات استان از وجود یک مربی خارجی در امر آموزش و آمادگی تیم های رده های پایه و مربیان استان استفاده نماید.
وی بیان داشتند در حال حاضر با چند مربی مطرح از کشورهای صربستان و لیتوانی مذاکراتی را داشته ایم که پس از جمع بندی نهایی با مربی مورد نظر قرارداد منعقد خواهیم نمود و امیدواریم بتوانیم در نیمه اول تیر از وجود ایشان در اهواز استفاده کنیم.
پرنیاک در ادامه با اشاره به ضرورت اجرای برنامه های استعدادیابی و لزوم توجه به رده های پایه در خصوص سالن ۲۲بهمن و واگذاری آن و تغییر نام به خانه بسکتبال خوزستان را بسیار حائز اهمیت برشمردند.
رئیس هیات بسکتبال استان در خصوص تصمیمات جلسه روز گذشته بیان داشتند در راستای برنامه ریزی استفاده بهینه از خانه بسکتبال برای آمادگی و تمرینات تیم های منتخب رده های پایه استان مصوب گردید که خوابگاه خانه بسکتبال استان با ظرفیت ۲۰ نفر در طبقه دوم سالن احداث تا مشکلات اسکان و ایاب و ذهاب بازیکنان بالاخص بازیکنان شهرهای استان حل شود.
پرنیاک در پایان با تشکر از حسن نظر و مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان داشتند که تا به امروز هر برنامه ای که برای توسعه بسکتبال استان داشته اند از حمایت قاطع وی برخوردار بوده و قطعا در دوره مدیریت ایشان شاهد کسب افتخارات و عناوین زیادی در کشور خواهیم بود.

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.