صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / نمایندگان استان در لیگ / برتر / حماد سامری: انتظار بازی سخت تری داشتیم / اسلامی: در آینده بهتر می شویم

حماد سامری: انتظار بازی سخت تری داشتیم / اسلامی: در آینده بهتر می شویم

%d8%ad%d9%85%d8%a7%d8%af-%d8%b3%d8%a7%d9%85%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d8%b1-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b3%d8%ae%d8%aa-%d8%aa%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%db%8c%d9%85-%d8%a7

حماد سامری عصر دوشنبه در پایان دیدار تیم های بسکتبال پالایش نفت آبادان و نیروی زمینی تهران اظهار نمود: پیش بینی بازی سختی را در مقابل تیم نیروی زمینی داشتیم زیرا این تیمی بازیکنان بزرگی در اختیار داشت.
نیروی زمینی همانند ما که در بازی نخست ناهماهنگ بودیم، ناهماهنگ بود.
سرمربی تیم پالایش نفت آبادان گفت: نتیجه عجیبی برای تیم ما به وجود آمد زیرا اختلاف دو تیم به این سطح نبود ولی ما امروز توپ هایمان گل شد و بچه ها خیلی خوب کار کردند.
سامری تصریح کرد: بر این بازی مسلط بودیم و در کوارتر آخر وقتی از نظر امتیاز از تیم حریف جلو بودیم تصمیم به استفاده از بازیکنان جوان بومی گرفتیم تا دارای تجربه شوند.
وی افزود: بازی به بازی و با توجه به ایجاد هماهنگی بین بازیکنان شرایط بهتری به دست می آوریم و در کسب نتیجه نیز روند بهتری خواهیم داشت.

محمدرضا اسلامی سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی نیز در خصوص این دیدار گفت: پالایش تیمی پرمهره، با تجربه و هماهنگ بود و برابر ما عملکرد خیلی خوبی داشت.
وی اظهار داشت: بازی اول برای آنها تجربه شد و توانستند از همان ابتدای بازی توپ ها را تبدیل به گل کنند و بازیکنان خارجی بسیار خوبی دارند که از آنها به خوبی استفاده کردند.
سرمربی تیم نیروی زمینی تهران افزود: امروز توپهایمان تبدیل به گل نشد فقط در دقایق پایانی بود که توپهایمان وارد سبد حریف شد اما در مجموع بازی خوبی بود و اگر ما هماهنگ بودیم این نتیجه نمی خوردیم ولی در بازیهای بعدی و در ادامه فصل نیروی زمینی یکی از تیم های قدرتمند لیگ می شود.
تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته دوم رقابت های لیگ برتر کشور در سالن ۱۷شهریور آبادان با نتیجه ۸۰ بر ۵۳ برابر نیروی زمینی تهران پیروز شد.

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.