صفحه نخست / اخبار / فوق العاده بودیم. با سوت های اشتباه باختیم

فوق العاده بودیم. با سوت های اشتباه باختیم

سوت های اشتباه تیم خانه بسکتبال خوزستان را زمین گیر کرد

تیم خانه بسکتبال خوزستان عصر دیروز در سالن آزادی تهران در مقابل نظم آوران سیرجان قرار گرفت.

حماد سامری سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان در گفتگو با روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان گفت: ما با یک بازیکن مصدوم وارد بازی شدیم، درسه کوارتر خیلی خوب بودیم، بازی فوق العاده ای انجام دادیم، کاملا بازی را در اختیار داشتیم و سوار بر بازی بودیم، بازیکن خارجی تیم نظم آوران سیرجان از قابلیت بالایی برخورد دار بود که نتوانستیم به صورت کامل این بازیکن را مهار کنیم.
حماد سامری افزود: در کوارتر چهارم بازی به نظرم داورهای بازی تمرکز کافی نداشتند و با سوت های اشتباه پی در پی و تنش زا بازی رو به تنش کشیدند.
اگر داوران مدیریت بهتری در این بازی داشتند قطعا نتیجه بازی چیزی دیگری بود، برای تیم جوانی مثل ما وقتی تمرکز بهم بریزد جبرانش خیلی سخت خواهد شد، ضمن اینکه دو بازیکن خارجی به اضافه آرش ثابتی پنج خطایی شدند و از بازی بیرون آمدند خیلی دست ما بسته شد.
برای ادامه کار با همین حال تا ثانیه آخر بچه ها جانانه جنگیدن و توان بردن بازی رو داشتیم، به نظرم اشتباه داوری تاثیرات خیلی خیلی زیاد روی نتیجه بازی داشت، جز بازی هایی بود که ما می توانستیم برنده بازی باشیم ولی متاسفانه به این شکل باختیم.

حماد سامری سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان در پایان گفت: تیم جوان ما چندین پله پیشرفت داشته، در نیم فصل دوم با مدیریت بهتر در زمان های مختلف و بازی های حساس و پایاپای میتوانیم هنوز پیشرفت های بیشتری در کنار نتایج بهتر داشته باشیم.
هدف ما این است که این بازیکنان با سطح لیگ برتر بسکتبال آشنایی پیدا کنند و تجارب بزرگی را بدست آورند که قطعا در ادامه راه به ما کمک خواهد کرد.

درباره ارسلان صالحی

مشاهده کنید

پیام تسلیت دکتر پیرعباسی رئیس هئیت بسکتبال خوزستان به گزارش روابط عمومی هیات بسکتبال خوزستان، ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.