صفحه نخست / اخبار / اطلاعیه ها / قابل توجه مدیران عامل باشگاههای کشور

قابل توجه مدیران عامل باشگاههای کشور

اطلاعیه فدراسیون بسکتبال

نیاز به استقاده از آیین نامه قبلی فدراسیون

 قابل توجه مدیران عامل محترم باشگاههای شرکت کننده در مسابقات لیگ کشور

احتراماً، به استحضار می رساند:

با توجه به تلاش آن مدیریت و کادر فنی توانا آن باشگاه مشاهده میفرمائید که کیفیت فنی بازیها متفاوت با سالهای قبل می باشد و از حسایت های خاصی برخوردار است زیرا که ادامه مسابقات با بار فنی مشاهده شده نیاز به کنترل و مراقبت اجرایی مضاعفی دارد و می طلبد همگان در اجرای این امر مهم همگام باشیم.

لذا فدراسیون در جهت فراهم نمودن تمهیدات لازم اجبار پیدا نمود از نحوه قوانین و مقررات اجرایی سالهای قبل استفاده نماید. زیرا به جهت همکاریهای مداوم مدیران عامل محترم، سرپرستان، مربیان و قهرمانان اخلاق ورزشی را تا جایگاهی پیش بردند که کلیه تنبیهات در نظر گرفته موارد اعمالی را در بر نداشت و چون در دور رفت مسابقات به ویژه لیگ برتر همگان شاهد و ناظر برخی از بد رفتاریها و بد اخلاقیها و عدم توجه به مسئولیت ها بودند، لذا با کمال تأسف کمیته انضباطی فدراسیون در همه هفته ها فعال بود و این زیبنده ورزش بسکتبال و عزیزان پرتلاش باشگاه نبوده و نیست.

به همین مناسبت جهت برگشت به روزهای پرافتخار اخلاق مداری و رفتاری گذشته شورای سیاست گذاری سازمان لیگ فدراسیون به منظور استفاده از موقعیت بهتر و بوجود آوردن آرامش محیط مسابقات تصمیم به اجرای شرایط تنبیهات قبلی به شرح زیر می نماید:

۱- چنانچه سرپرست، مربی و بازیکنان تیمهای شرکت کننده در طول مسابقه دو خطای فنی، انضباطی یا رفتاری دریافت دارند از شرکت در مسابقه بعدی محروم خواهند شد. خطای فنی اسلم دانک و یا ایجاد تأخیر در بازی شامل موارد این جریمه نمی شود.

۲- چنانچه افراد مذکور در هر مسابقه دیسکوالی فاید شوند نیز از حضور در مسابقه بعدی محروم می شوند.

۳- در صورتیکه اعمال افراد مذکور توام با تخلف انضباطی باشد، علاوه بر تنبیهات مذکور به گزارش واصله رسیدگی می شود.

۴- موارد فوق الذکر به کمیته مسابقات و داوران ابلاغ و تأکید بر اجرای دقیق مصوبه مذکور گردیده و این اطلاعیه به منزله ابلاغ برای کلیه تیمهای شرکت کننده در مسابقات تا پایان رقابتهای این فصل لازم الاجرا می باشد.

                                                                                                                          فدراسیون بسکتبال  جمهوری اسلامی ایران

درباره admin

مشاهده کنید

پیام تبریک رئیس هیات بسکتبال استان جهت قهرمانی تیم امید در کشور

باسلام موفقیت بسکتبالیست های امید در عرصه ورزش بسکتبال و کسب قله های برتر کشور ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.