صفحه نخست / هیأت بسکتبال خوزستان / پیام تسلیت رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان به مناسبت شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان

پیام تسلیت رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان به مناسبت شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان

رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان به مناسبت شهادت قهرمانانه جمعی از آتش نشانان دلیر کشورمان که در حادثه فاجعه بار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو تهران جان خویش را برای حفاظت از هموطنانشان به خطر انداختند، پیام تسلیتی را صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

“بسم رب الشهدا والصدیقین”
در این پیام آمده است: حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو در مرکز شهر تهران و شهادت آتش‌نشانان فداکاری که در عملیات نجات مردم به شهادت رسیدند، دل همه اقشار مردم را تواماً مملو از نگرانی و اندوه و تحسین و تمجید نمود.

آتش نشانان فداکاری که جانها و دل هایشان از آتش فروزان عشق و وظیفه،تابناک است،که با شهامت جان خود را برای نجات جان هم میهنان خویش نثار کردند.

اگر چه با تلاش و از خود گذشتگی این مهرورزان جاوید شعله های آتش در ساختمان پلاسکو تهران خاموش شد اما شعله‌های بی‌قراری داغدیدگان در سوگ جان باختن این شهدای بزرگوار، قلب مردم ایران را به درد آورده است.


ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده داغدیدگان و مردم شریف ایران و مجموعه آتش نشانی و مدیریت شهری،از درگاه خداوند منان برای این قهرمانان نستوه رحمت بی کران و برای مجروحان بهبودی و عافیت و برای خانواده این عزیزان صبر و بردباری و برای خادمان مخلص و بی منت مخلوق توفیق روز افزون آرزو می کنم.

رئیس هیأت بسکتبال استان خوزستان
شهرام پرنیاک
۹۵٫۱۱٫۰۲

مشاهده کنید

فرصتی کم نظیر برای محک زدن سطح دانش مربیان در فرآیند شایسته سالاری هدایت تیم ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.